Geleceğin için doğru bir adım atmak istiyorsan; uzaktan eğitim görmeye dayalı bu online eğitime kayıt olman yeterli.

Özel Ders-1 (4)
Yeni bir dil öğrenmenin birçok sebebi vardır. Yeni insanlarla tanışmak, kolay iletişim kurabilmek, yeni kültürleri daha derinlemesine anlamak, dünyayı farklı bir bakış açısıyla görmek ve daha iyi bir dinleyici olmak bunlardan sadece birkaçıdır. İngilizce dünya çapında en çok kullanılan ve konuşulan dildir.Günümüzde şirketler, daha uluslararası hale gelirken kazanabileceğiniz en önemli beceriler arasında ise İngilizce geliyor.Dünyadaki akademik çalışmaların ve araştırma yazılarının yaklaşık %80’inin İngilizce olarak yazıldığını biliyor muydunuz? Seyahat, Medya, Web ve Sosyal medya ortak dili İngilizcedir. Yukarıda saydığımız konularda iş imkanı ve kendini yetiştirmek istiyorsanız İngilizceyi öğrenmeniz gerekecektir
Özel Ders sürecinde ilk admımız ' İngilizce seviye belirleme ' ile başlayacak. Seviye tespiti bize sizin İngilizce seviyenizi gösterecek. Başvuru işlemlerinin ardında eğitmenimiz ile randevu programı oluşturulacak ve ardından ZOOM üzerinden derslere başlayacaksınız. Burası, derslerin için ihtiyacın olan her şeyi bulabileceğin online video platformudur. Kullanımı kolay, görüntülü sohbet ve mesajlaşma, dosya yükleme, not alma ve ekran paylaşımı özellikleri son derece etkili dersler işleyebilirsiniz.
 
  • Mevcut seviyemizi bir üst seviyeye çıkarmış olursunuz.
  • İngilizce düşünmeyi
  • İngilizcede 4 beceri: dinleme, okuma, yazma, konuşma
  • Günlük dilde geçen konular üzerinden..(konuşma, okuma, yazma, kelime çalışması)
  • İngilizce mülakat hazırlığı
  • Genel İngilizce
  • İş ingilizce
  • Akıcılğı arttırmak

Azim, sabır ve kararlılık, Olmazsa olmazım. İngilizce konuşma becerinizi geliştirmek için size en iyi desteği sağlayacağım. Fakat nihayetinde o dili öğrenecek kişi sizsiniz. Dil öğrenmek bir yetenek sayılabilir fakat bu işin %40 yetenekse %60 gibi büyük bir oranı da gayretli ve durmaksızın çalışmaktır. Verilen ödevleri ve sorumlulukları yerine getirdiğiniz takdirde özgüven kazandığınızı, İngilizcenizin geliştiğini ve İngilizcede kendinizi daha iyi ifade edebildiğinizi göreceksiniz.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS

İngilizce özel ders alan öğrencilerimiz, İngilizce anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder.